Fosiller Evrimi Yalanlıyor: İlmi Mercek Sayı 80

SUMAK YAPRAĞI

YAŞ: 50 milyon yıllık
DÖNEM: Eosen
BULUNDUĞU YER: Green River Oluşumu, Uintah, Utah, ABD

Tüm canlılar gibi bitki türleri de kompleks yapı ve sistemleriyle bütün olarak ortaya çıkmışlar, yani sahip oldukları özelliklerle birlikte yaratılmışlardır. Fosil kayıtlarında yer alan yüz binlerce bitki fosili bu durumun delilidir. Evrimcilerin gösterebileceği, yarı çam yarı söğüt, yarı yosun yarı çalı, yarı orkide yarı karanfil tek bir fosil dahi yoktur. Öte yandan, söğütlerin hep söğüt, ladinlerin hep ladin, çamların hep çam, yosunların hep yosun, kavakların hep kavak, çınarların hep çınar olduğunu gösteren yüz binlerce fosil vardır. Her biri milyonlarca yıllık olan bu fosiller evrimi yalanlamaktadır. 50 milyon yıllık sumak fosili de Darwinistlerin aldatmacalarını gün ışığına çıkaran bir başka delildir.

ALABALIK KUYRUĞU

YAŞ: 15 milyon yıl
DÖNEM: Miosen
BULUNDĞU YER: Stewart Valley, Nevada, ABD

Fosil kayıtlarında canlıların bedenlerinin sadece belli kısımlarına da rastlanmaktadır. Resimde, 15 milyon yıllık bir alabalık kuyruğu görülmektedir. Görüldüğü gibi, 50 milyon yıl önceki, 15 milyon yıl önceki ve günümüzdeki alabalık kuyrukları arasında hiçbir fark yoktur.

Yaratılış Atlası İçin Ne Dediler?

Sara Baron – Regent Üniversitesi Kütüphanesi Dekanı / ABD
12 Aralık 2007

Regent Üniversitesi Kütüphanesi adına, yeni yapmış olduğunuz kitap (Yaratılış Atlası) bağışından dolayı size teşekkür ederiz. Bu bağış koleksiyonumuzu zenginleştirecek ve cömertliğinizden dolayı çok minnettarız. Hediyenizle, Regent eğitim tecrübesinin değerinin zenginleşmesine yardımcı oldunuz ve bu kütüphanede Allah’ın işlerinin yer almasını sağladınız.

Saygılarımla,

Sara Baron, Dekan
Regent Üniversitesi Kütüphanesi