Fosiller Evrimi Yalanlıyor: İlmi Mercek Sayı, 93

Mercan

Yaş: 3 milyon yıllık

Dönem: Pliosen

Bulunduğu Yer: Caloosahatchee Oluşumu, Manatee County, Florida, ABD

Resimde görülen mercan 3 milyon yaşındadır. 300 milyon yıl önce yaşamış olan mercanlar da, 3 milyon yıl önce yaşamış olanlar da, bugün varlıklarını devam ettirenler de, gerek yapısal gerekse görünüm olarak birbirinin aynısıdır. Bu aynılık evrim iddiasını geçersiz kılarken, Yaratılış’ın reddedilemez bir gerçek olduğunu bir defa daha gözler önüne sermektedir.

Hanımeli Yaprağı

Yaş: 58 milyon yıllık

Dönem: Paleosen

Bulunduğu Yer: Sentinel Butte Oluşumu, Dakota, ABD

Soldaki resimde görülen 58 milyon yıllık hanımeli yaprağının günümüzdekilerden hiçbir farkının olmaması, aslında evrimcilerin iddiaları karşısında verilebilecek yeterli bir cevaptır. Bugün bitkilerin evrimi senaryosunu savunan bilim adamlarının düştükleri en büyük çıkmazlardan biri, bitkilerin sözde evrimini gösteren tek bir ara geçiş fosili dahi bulunmamasıdır. Bir bitkinin bir başka bitkinin atası olduğuna dair hiçbir kanıt ortaya konamamıştır. Dolayısıyla bitkilerin sözde evrimini gösteren evrim ağaçları tamamen hayal gücünün ürünüdür ve hiçbir bilimsel yanı yoktur.

Yaratılış Atlası İçin Ne Dediler?

Dr. Ahmad H. Sakr – İslami Bilgi Vakfı Başkanı – ABD

Esselamu Aleyküm,

Bize bu En Güzel Kitabı -Profesör Harun Yahya’nın Yaratılış Atlası’nın 1. cildini- gönderdiğiniz için size çok teşekkür etmek istiyoruz. Allah size dünyada ve ahirette rahmet eylesin ve sizi ödüllendirsin. Bu kitabı basmak için yaptığınız herşey için gerçekten minnettarız.

Bizim tavsiyemiz bu kitabın üniversite, kolej ve okul kütüphanelerinin yanı sıra, bütün dünyadaki her halk kütüphanesine konmasıdır.

Saygılarımla

Dr. Ahmad H. Sakr, Ph.D.

İslami Bilgi Vakfı Başkanı